Navigasyon atla İçeriği atla

Ürünler

Ürünler

Ekobio Laboratuvar ve Gıda Sanayi Tic.Ltd.Şti.

SU BAZLI PROPOLİS TAKVİYE EDİCİ GIDA 50 ML

TAKVİYE EDİCİ GIDA ONAY NO: 003265-06.10.2017

Su bazlı propolis ile alkollü propolis arasındaki fark:

Dünyada propolis genellikle alkol ile çözündürülmektedir. Alkolün fermantasyon ürünü olması sebebiyle fermantasyonun başlangıç ve son hali değişkenlikleri itibar ile pH da değişkenlik gösterir (6 ila 10 gibi). Propolisi etkili hale getiren kafeik asit, fenilsirlik asit, ferulik asit ve fenollerdir. Propolisteki bu asitlerin pH’sı 3,80 ila 4,40 arasındadır, alkolle çözündürüldüğünde bazik hale dönüşür, etkisi ortadan kalkar. Propolisin etken maddeleri olan kafeik asit fenetil esterin (CAPE) etken maddesi firmamızın laboratuvarlarında teknolojik, yenilikçi üretim sistemlerinin uygulanması, üretim aşamasında hiçbir kimyasal madde kullanılmaması sayesinde, bu spesifik ürün içindeki etken maddelerin muhafaza edilmesi sağlanmıştır. Yüzyılın buluşu olarak adlandırılan propolis, firmamız tarafından çok önemli bir gıda takviyesi haline getirilmiştir.

İçindekiler:
DİSTİLE SU (%96,5), SU BAZLI PROPOLİS (%3,5) BESLENME REFERANS DEĞERİ YOKTUR. DOZAJ: YETİŞKİNLERDE SABAH VE AKŞAM TOK KARNINA 10'AR DAMLADIR. BİR GÜNLÜK DOZAJ 31,5 MG ETKEN MADDE (PROPOLİS) İÇERİR.
Uyarılar:
Alerjen vücutlarda doktorunuza başvurunız. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Güneş ışığından koruyunuz. Serin yerde saklayınız. Ambalaj açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediniz.
'' GELENEKSEL BİTKİSEL TIBBİ ÜRÜNLER YÖNETMELİĞİ GEREĞİ ÜRÜNÜN FAYDALARININ YAZILMASI YASAKTIR ''
Nar Çekirdeği Ekstraktı